Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zasklievanie balkónov-zimné záhrady-prístrešky

Prístrešky

Oceľ je najpoužívanejší konštrukčný materiál. Existujú materiály tvrdšie, pevnejšie, odolnejšie, žiarupevnejšie ... ale žiaden nemá také vyvážené vlastnosti, - tvrdosť, pružnosť, pevnosť a jednoduchosť opracovania a recyklácie. Žiaden iný materiál (pri daných mechanicko - pevnostných vlastnostiach) však nie je tak obrábateľný a tvarovateľný. Železo bolo známe už veľmi dávno. V súčasnosti sa ročne celosvetovo vyrobí 1 300 000 000 ton ocele. Celosvetový nárast spotreby však spôsobil bezprecedentný nárast cien ocele (+70 %). Oceľ je 100% recyklovateľná a je to teda jeden z najekologickejších materiálov vôbec.

Prístrešky z ocele sú najobľúbenejším sortimentom našich zákazníkov.

Oceľ, konktrétne oceľové profily, ktoré sú používané ako konštrukcia prístreškov sa dajú výborne zvárať do rôznych tvarov, ohýbať, striekať do všetkých farieb RAL.

Ako krytina sa najčastejšie používa lexan, ktorý vieme dodať v rôznych hrúbkach, najčastejšie však 10 - 16mm. Na výber máme tri najčastejšie farby lexanu: číry, mliečny, dymový. Na ukončenie lexanu používame hliníkové pásky a koncové hliníkové lišty, tiež sa používajú na spájanie lexanu.

               

www.alusim.eu
TOPlist